Login with Social Profiles

Facebook Google

Existing Account?

VEGHEL World Cup 3-Cushion 2019 / VEGHEL

Schedule - PPPQ

- The local time and date are used for the data.

Group Player1 Player2 Date Time Table
A APOSTOLEAS APOSTOLEAS CAVUSOGLU CAVUSOGLU 2019-10-20 11:00 T1
B ROESTEL SIBAI SIBAI 2019-10-20 11:00 T2
C ERNST ERNST DIRN 2019-10-20 11:00 T3
D BASTUNALI BASTUNALI HABERZETTL 2019-10-20 11:00 T4
E VAN ETTEN JONEN 2019-10-20 11:00 T5
F JENSEN JENSEN DE KOK DE KOK 2019-10-20 11:00 T6
G WITTE WITTE KABAK KABAK 2019-10-20 11:00 T7
H RODRIGUES WILLEMS WILLEMS 2019-10-20 11:00 T8
I GUVENMEZ GUVENMEZ LILLESTOL LILLESTOL 2019-10-20 12:30 T1
J SWERTZ SWERTZ GROOT GROOT 2019-10-20 12:30 T2
K BRUIJSTENS DURIEZ.T DURIEZ.T 2019-10-20 12:30 T3
L KOOISTRA YEHIA YEHIA 2019-10-20 12:30 T4
M VAN DEN BERG STROET 2019-10-20 12:30 T5
N VAN SCHAIK GRIMON 2019-10-20 12:30 T6
O GARCIA ALARCON GARCIA ALARCON ROETEN 2019-10-20 12:30 T7
P DURIEZ.N DURIEZ.N CEMAL CEMAL 2019-10-20 12:30 T8
A CETIN CETIN APOSTOLEAS APOSTOLEAS 2019-10-20 14:00 T2
B MOULOS MOULOS ROESTEL 2019-10-20 14:00 T3
C VAN DE VEN VAN DE VEN DIRN 2019-10-20 14:00 T4
D COENEN COENEN HABERZETTL 2019-10-20 14:00 T5
E WILKOWSKI WILKOWSKI VAN ETTEN 2019-10-20 14:00 T6
F JUNG S.T JUNG S.T DE KOK DE KOK 2019-10-20 14:00 T7
G VAN HEES VAN HEES KABAK KABAK 2019-10-20 14:00 T8
H KNUDSEN KNUDSEN WILLEMS WILLEMS 2019-10-20 14:00 T1
I DE ZWART DE ZWART LILLESTOL LILLESTOL 2019-10-20 16:30 T2
J KRAUSE KRAUSE GROOT GROOT 2019-10-20 16:30 T3
K NILSSON NILSSON DURIEZ.T DURIEZ.T 2019-10-20 16:30 T4
L LOEWE LOEWE YEHIA YEHIA 2019-10-20 16:30 T5
M BACA BACA STROET 2019-10-20 16:30 T6
N RIOTTO RIOTTO GRIMON 2019-10-20 16:30 T7
O DE JAEGER DE JAEGER ROETEN 2019-10-20 16:30 T8
P MERCADER MERCADER CEMAL CEMAL 2019-10-20 16:30 T1
A CETIN CETIN CAVUSOGLU CAVUSOGLU 2019-10-20 18:00 T3
B MOULOS MOULOS SIBAI SIBAI 2019-10-20 18:00 T4
C VAN DE VEN VAN DE VEN ERNST ERNST 2019-10-20 18:00 T5
D COENEN COENEN BASTUNALI BASTUNALI 2019-10-20 18:00 T6
E WILKOWSKI WILKOWSKI JONEN 2019-10-20 18:00 T7
F JUNG S.T JUNG S.T JENSEN JENSEN 2019-10-20 18:00 T8
G VAN HEES VAN HEES WITTE WITTE 2019-10-20 18:00 T1
H KNUDSEN KNUDSEN RODRIGUES 2019-10-20 18:00 T2
I DE ZWART DE ZWART GUVENMEZ GUVENMEZ 2019-10-20 19:30 T3
J KRAUSE KRAUSE SWERTZ SWERTZ 2019-10-20 19:30 T4
K NILSSON NILSSON BRUIJSTENS 2019-10-20 19:30 T5
L LOEWE LOEWE KOOISTRA 2019-10-20 19:30 T6
M BACA BACA VAN DEN BERG 2019-10-20 19:30 T7
N RIOTTO RIOTTO VAN SCHAIK 2019-10-20 19:30 T8
O DE JAEGER DE JAEGER GARCIA ALARCON GARCIA ALARCON 2019-10-20 19:30 T1
P MERCADER MERCADER DURIEZ.N DURIEZ.N 2019-10-20 19:30 T2